Sodelavci

Samo_Stanic_LAOD

prof. dr. Samo Stanič – vodja centra
E-pošta: samo.stanic@ung.si

Danilo_Zavrtanik_LAOD

prof. dr. Danilo Zavrtanik – znanstveni svetnik
E-pošta: danilo.zavrtanik@ung.si

Andrej_Filipcic_LAOD

prof. dr. Andrej Filipčič – znanstveni svetnik
E-pošta: andrej.filipcic@ijs.si

andreja-gomboc

prof. dr. Andreja Gomboc – znanstvena svetnica
E-pošta: andreja.gomboc@ung.si

Marko_Zavrtanik_LAOD

prof. dr. Marko Zavrtanik – znanstveni svetnik
E-pošta: marko.zavrtanik@ijs.si

Golob

prof. dr. Boštjan Golob – znanstveni svetnik
E-pošta: bostjan.golob@ung.si

Sergey_Vorobyev

prof. dr. Sergey Vorobyev – višji znanstveni sodelavec
E-pošta: sergey.vorobyev@ung.si

Gabrijela_Zaharijas

prof. dr. Gabrijela Zaharijaš – višja znanstvena sodelavka
E-pošta: gabrijela.zaharijas@ung.si

Tanja-Petrushevska

doc. dr. Tanja Petrushevska – znanstvena sodelavka
E-pošta: tanja.petrushevska@ung.si

Lundquist

doc. dr. Jon Paul Lundquist – znanstveni sodelavec
E-pošta: jonathan.lundquist@ung.si

Saptashwa

dr. Saptashwa Bhattacharyya – asistent z doktoratom
E-pošta: sbhattacharyya@ung.si

profilna_tajjankovic

Taj Jankovič – mladi raziskovalec
E-pošta: taj.jankovic@ung.si

veronika_v

Veronika Vodeb – mlada raziskovalka
E-pošta: veronika.vodeb@ung.si

Miha-zivec

Miha Živec – mladi raziskovalec
E-pošta: miha.zivec@ung.si

Bronikowski

Mateusz Pawel Bronikowski – mladi raziskovalec
E-pošta: mateusz.bronikowski@ung.si

Shima

Shima Ujjani Shivashankara – mlada raziskovalka
E-pošta: shima.ujjani@ung.si